Timetable

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Math & Geometry
07.30 - 08.15
Teacher: K.Nomak
Room: 35A
Level: All Levels

Programming
08.35 - 10.45
Instructor: K.Nomak
Room: 305A
Level: All Levels
English
07.00 - 08.30
Instructor: P.Kim
Room: 4C
Level: All Levels
Programming
07.15 - 08.10
Instructor: R.Devis
Room: 4B
Level: All Levels

Painting
08.20 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 4B
Level: All Levels

Biology
09.45 - 10.55
Instructor: J.Freeman
Room: 4B
Level: All Levels
Chemistry
07.00 - 07.45
Instructor: P.Neel
Room: 4D
Level: All Levels
Biology
07.15 - 08.05
Instructor: H.Kan
Room: 4F
Level: All Levels

Programming
08.10 - 08.50
Instructor: L.Moon
Room: 20F
Level: All Levels
Painting
08.00 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 24
Level: Beginner
Law
09.00 - 10.45
Instructor: N.Lee
Room: 3B
Level: All Levels
Sport
09.00 - 09.45
Instructor: K.Nomak
Room: 2C
Level: All Levels
Math & Geometry
09.00 - 09.30
Instructor: J.Well
Room: 305A
Level: All Levels
Painting
09.00 - 09.40
Instructor: U.Pol
Room: 305A
Level: All Levels
Biology
10.00 - 11.00
Instructor: V.Rich
Room: 15A
Level: All Levels
Law
10.00 - 10.45
Instructor: O.Fox
Room: 2C
Level: All Levels
Biology
10.15 - 10.45
Instructor: T.Kook
Room: 305A
Level: All Levels
Sport
11.00 - 12.45
Instructor: M.Moreau
Room: 6
Level: Beginner
Chemistry
11.10 - 12.40
Instructor: J.Hofman
Room: 105A
Level: All Levels
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: K.Green
Room: 3C
Level: All Levels
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: I.Nova
Room: 2C
Level: All Levels

Monday

  • Math & Geometry
    07.30 - 08.15
  • Programming
    08.35 - 10.45
  • Sport
    11.00 - 12.45

Tuesday

  • Painting
    08.00 - 09.30
  • Biology
    10.00 - 11.00
  • Chemistry
    11.10 - 12.40

Wednesday

  • English
    07.00 - 08.30
  • Law
    09.00 - 10.45
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Thursday

  • Programming
    07.15 - 08.10
  • Painting
    08.20 - 09.30
  • Biology
    09.45 - 10.55

Friday

  • Sport
    09.00 - 09.45
  • Law
    10.00 - 10.45
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Saturday

  • Chemistry
    07.00 - 07.45
  • Math & Geometry
    09.00 - 09.30
  • Biology
    10.15 - 10.45

Sunday

  • Biology
    07.15 - 08.05
  • Programming
    08.10 - 08.50
  • Painting
    09.00 - 09.40
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Math & Geometry
07.30 - 08.15
Teacher: K.Nomak
Room: 35A
Level: All Levels

Programming
08.35 - 10.45
Instructor: K.Nomak
Room: 305A
Level: All Levels
English
07.00 - 08.30
Instructor: P.Kim
Room: 4C
Level: All Levels
Programming
07.15 - 08.10
Instructor: R.Devis
Room: 4B
Level: All Levels

Painting
08.20 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 4B
Level: All Levels

Biology
09.45 - 10.55
Instructor: J.Freeman
Room: 4B
Level: All Levels
Biology
07.15 - 08.05
Instructor: H.Kan
Room: 4F
Level: All Levels

Programming
08.10 - 08.50
Instructor: L.Moon
Room: 20F
Level: All Levels
Painting
08.00 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 24
Level: Beginner
Sport
09.00 - 09.45
Instructor: K.Nomak
Room: 2C
Level: All Levels
Math & Geometry
09.00 - 09.30
Instructor: J.Well
Room: 305A
Level: All Levels
Painting
09.00 - 09.40
Instructor: U.Pol
Room: 305A
Level: All Levels
Biology
10.00 - 11.00
Instructor: V.Rich
Room: 15A
Level: All Levels
Biology
10.15 - 10.45
Instructor: T.Kook
Room: 305A
Level: All Levels
Sport
11.00 - 12.45
Instructor: M.Moreau
Room: 6
Level: Beginner
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: K.Green
Room: 3C
Level: All Levels
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: I.Nova
Room: 2C
Level: All Levels

Monday

  • Math & Geometry
    07.30 - 08.15
  • Programming
    08.35 - 10.45
  • Sport
    11.00 - 12.45

Tuesday

  • Painting
    08.00 - 09.30
  • Biology
    10.00 - 11.00

Wednesday

  • English
    07.00 - 08.30
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Thursday

  • Programming
    07.15 - 08.10
  • Painting
    08.20 - 09.30
  • Biology
    09.45 - 10.55

Friday

  • Sport
    09.00 - 09.45
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Saturday

  • Math & Geometry
    09.00 - 09.30
  • Biology
    10.15 - 10.45

Sunday

  • Biology
    07.15 - 08.05
  • Programming
    08.10 - 08.50
  • Painting
    09.00 - 09.40
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Math & Geometry
07.30 - 08.15
Teacher: K.Nomak
Room: 35A
Level: All Levels

Programming
08.35 - 10.45
Instructor: K.Nomak
Room: 305A
Level: All Levels
English
07.00 - 08.30
Instructor: P.Kim
Room: 4C
Level: All Levels
Programming
07.15 - 08.10
Instructor: R.Devis
Room: 4B
Level: All Levels
Chemistry
07.00 - 07.45
Instructor: P.Neel
Room: 4D
Level: All Levels
Biology
07.15 - 08.05
Instructor: H.Kan
Room: 4F
Level: All Levels

Programming
08.10 - 08.50
Instructor: L.Moon
Room: 20F
Level: All Levels
Law
09.00 - 10.45
Instructor: N.Lee
Room: 3B
Level: All Levels
Biology
09.45 - 10.55
Instructor: J.Freeman
Room: 4B
Level: All Levels
Math & Geometry
09.00 - 09.30
Instructor: J.Well
Room: 305A
Level: All Levels
Biology
10.00 - 11.00
Instructor: V.Rich
Room: 15A
Level: All Levels
Law
10.00 - 10.45
Instructor: O.Fox
Room: 2C
Level: All Levels
Biology
10.15 - 10.45
Instructor: T.Kook
Room: 305A
Level: All Levels
Chemistry
11.10 - 12.40
Instructor: J.Hofman
Room: 105A
Level: All Levels
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: K.Green
Room: 3C
Level: All Levels
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: I.Nova
Room: 2C
Level: All Levels

Monday

  • Math & Geometry
    07.30 - 08.15
  • Programming
    08.35 - 10.45

Tuesday

  • Biology
    10.00 - 11.00
  • Chemistry
    11.10 - 12.40

Wednesday

  • English
    07.00 - 08.30
  • Law
    09.00 - 10.45
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Thursday

  • Programming
    07.15 - 08.10
  • Biology
    09.45 - 10.55

Friday

  • Law
    10.00 - 10.45
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Saturday

  • Chemistry
    07.00 - 07.45
  • Math & Geometry
    09.00 - 09.30
  • Biology
    10.15 - 10.45

Sunday

  • Biology
    07.15 - 08.05
  • Programming
    08.10 - 08.50
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Math & Geometry
07.30 - 08.15
Teacher: K.Nomak
Room: 35A
Level: All Levels

Programming
08.35 - 10.45
Instructor: K.Nomak
Room: 305A
Level: All Levels
Programming
07.15 - 08.10
Instructor: R.Devis
Room: 4B
Level: All Levels

Painting
08.20 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 4B
Level: All Levels
Painting
08.00 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 24
Level: Beginner
Programming
08.10 - 08.50
Instructor: L.Moon
Room: 20F
Level: All Levels
Sport
09.00 - 09.45
Instructor: K.Nomak
Room: 2C
Level: All Levels
Math & Geometry
09.00 - 09.30
Instructor: J.Well
Room: 305A
Level: All Levels
Painting
09.00 - 09.40
Instructor: U.Pol
Room: 305A
Level: All Levels
Sport
11.00 - 12.45
Instructor: M.Moreau
Room: 6
Level: Beginner
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: K.Green
Room: 3C
Level: All Levels
Math & Geometry
11.00 - 11.45
Instructor: I.Nova
Room: 2C
Level: All Levels

Monday

  • Math & Geometry
    07.30 - 08.15
  • Programming
    08.35 - 10.45
  • Sport
    11.00 - 12.45

Tuesday

  • Painting
    08.00 - 09.30

Wednesday

  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Thursday

  • Programming
    07.15 - 08.10
  • Painting
    08.20 - 09.30

Friday

  • Sport
    09.00 - 09.45
  • Math & Geometry
    11.00 - 11.45

Saturday

  • Math & Geometry
    09.00 - 09.30

Sunday

  • Programming
    08.10 - 08.50
  • Painting
    09.00 - 09.40
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Programming
07.15 - 08.10
Instructor: R.Devis
Room: 4B
Level: All Levels

Painting
08.20 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 4B
Level: All Levels

Biology
09.45 - 10.55
Instructor: J.Freeman
Room: 4B
Level: All Levels
Chemistry
07.00 - 07.45
Instructor: P.Neel
Room: 4D
Level: All Levels
Biology
07.15 - 08.05
Instructor: H.Kan
Room: 4F
Level: All Levels

Programming
08.10 - 08.50
Instructor: L.Moon
Room: 20F
Level: All Levels
Programming
08.35 - 10.45
Instructor: K.Nomak
Room: 305A
Level: All Levels
Painting
08.00 - 09.30
Instructor: R.Bandana
Room: 24
Level: Beginner
Law
09.00 - 10.45
Instructor: N.Lee
Room: 3B
Level: All Levels
Sport
09.00 - 09.45
Instructor: K.Nomak
Room: 2C
Level: All Levels
Painting
09.00 - 09.40
Instructor: U.Pol
Room: 305A
Level: All Levels
Biology
10.00 - 11.00
Instructor: V.Rich
Room: 15A
Level: All Levels
Law
10.00 - 10.45
Instructor: O.Fox
Room: 2C
Level: All Levels
Biology
10.15 - 10.45
Instructor: T.Kook
Room: 305A
Level: All Levels
Sport
11.00 - 12.45
Instructor: M.Moreau
Room: 6
Level: Beginner
Chemistry
11.10 - 12.40
Instructor: J.Hofman
Room: 105A
Level: All Levels

Monday

  • Programming
    08.35 - 10.45
  • Sport
    11.00 - 12.45

Tuesday

  • Painting
    08.00 - 09.30
  • Biology
    10.00 - 11.00
  • Chemistry
    11.10 - 12.40

Wednesday

  • Law
    09.00 - 10.45

Thursday

  • Programming
    07.15 - 08.10
  • Painting
    08.20 - 09.30
  • Biology
    09.45 - 10.55

Friday

  • Sport
    09.00 - 09.45
  • Law
    10.00 - 10.45

Saturday

  • Chemistry
    07.00 - 07.45
  • Biology
    10.15 - 10.45

Sunday

  • Biology
    07.15 - 08.05
  • Programming
    08.10 - 08.50
  • Painting
    09.00 - 09.40
No events available!

Demos

Header Style

Layout

Wide
Boxed